ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

• PRODUCENTÓW I HURTOWNIE Nasz sklep cieszy się coraz większą popularnością ¸ a grono naszych klientów systematycznie się powiększa. W Załóż To chcemy cały czas się rozwijać_ udoskonalać swoje działania i móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W związku z tym zapraszamy do współpracy producentów oraz hurtownie odzieży, bielizny oraz różnorodnych akcesoriów modowych. Jeśli są Państwo zainteresowani tym¸ by Wasza Marka znalazła swoje miejsce w naszym sklepie¸ zachęcamy do kontaktu z nami.

• TWÓRCÓW HAND MADE Lubisz i potrafisz zrobić coś modnego samodzielnie? Twoje rękodzieło jest ciekawe i chciałbyś mieć możliwość zaprezentowania go szerszemu gronu odbiorców? A może chciałbyś spróbować sprzedać swoje produkty hand made? Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące¸ skontaktuj się z nami- zapraszamy do współpracy.

• BLOGERKI/BLOGERZY MODOWI Moda to Twoja pasja? Jesteś oryginalna i kreatywna? Prowadzisz bloga¸ na którym prezentujesz swoje stylizacje? Masz pomysły na to¸ jak wykorzystać nasze ubrania i akcesoria w swoich stylizacjach? Chcesz inspirować innych do tworzenia modnych i ciekawych zestawień ubrań? Jeśli jesteś zainteresowana/y nawiązaniem z nami współpracy¸ skontaktuj się z nami jak najszybciej- czekamy na Ciebie!


Na górę